S.A.W.E.R. podpořte a vydělejte na české genialitě, aneb voda ze vzduchu není sci-fi

15.06.2022

Česká technologie S.A.W.E.R.( SAWER ), využití solární energie na vyrábění vody ze vzduchu, dostala ocenění UAE Innovates Award za nejlepší inovaci výstavy Expo 2020(konané v roce 2022).

Pro mě osobně je to pořád sci-fi, asi jako solární energie :). Jaké "technologii" rozumím a laicky pochopím je větrná nebo vodní elektrárna = prostě něco se točí a to dělá energii :).

Ale sluníčko?..z toho voda? Ne, nechápu...

Nicméně češi to dokázali a o tuto technologii je nebývalý zájem.


Chcete se podílet na českém úspěchu? A také na tom vydělat? Máte možnost..


Tímto článkem není smysl Vám tady složitě vysvětloval o jakou technologii konkrétně jedná. Ostatně od toho tady ani pro vás nejsem, já jsem investor a celkově fanda do různých investic s sám vyhledávám různé možnosti apod. A tudíž bych dnes chtěl spíš upozornit, že v rámci mého portfolia jsem schopen pro klienty investovat právě i v rámci tohoto geniálního projektu. 

V dnešním světě jsou nejcennější 2 komodity (podle mě) a to jsou:

  1. Informace: Zde vám skutečně nemohu příliš konkrétně sdělit detaily, neboť jsou zde přísná informační embarga, stejně jako u jakékoli nové technologie. A s ohledem na nebývalý zájem o tuto technologii vám jednoduše moc nepovím. Nicméně s ohledem na to, že tato komodita je podstatná, tak vám mou sdělit, jak se na tomto projektu podílet a poté jako investorovi sdělit bližší informace.
  2. Kontakty: Díky mě se můžete tohoto projektu nepřímo zúčastnit a podpořit  tak tento projekt ve světě a také zachránit vyschlým oblastem a celkově pomoci Zemi. Nu a mimo to na tom můžete slušně vydělat... (teda samozřejmě zde nemluvím o nesmyslných procentech v době, kdy inflaci máme 16% :) , ale k výnosu se dostanu níže).

Pokud nevíte o co se jedná, tak si myslím, že video níže Vám vysvětlí smysl a účel tohoto systému.

Jednoduše řečeno lze díky tomuto systému zatravnit suché oblasti, vytvořit oázy, kde je pouze písek apod.Pro ty, které by zajímalo čistě po technické stránce, tak opět, pro vysvětlení video níže...


Jak  jsem  psal výše, nejsem zde od toho, abych vysvětlovat technologie. Osobně tomu nepotřebuji Bůhví jak rozumět. Pro mě je vždy  důležité z pohledu investora, aby  projekt fungoval a byl o něj zájem. V  tomto případě nebývalý..


Abych příliš nenapínal, tak zde mám pro své klienty a investory možnost se nepřímo zúčastnit tohoto projektu. Klasický dotaz který vždy vznikne: Jak jako "nepřímo zúčastnit"? Takže moje peníze nepůjdou rovnou do SAWERu? A jak na tom vydělám?

Mé odpovědi:

Přímo zúčastnit se takového projektu je téměř vždy problém. Neboť je u nových technologií velké informační embargo, není možné  toho  příliš sdělit apod., nicméně něco málo sdělím.
Jsem schopen investorům umístit finance skrze fond, vlastnící licenci na SAWER (aktuálně se vlastní licence pro Malaysii + v jednání jsou Spojené Emiráty), více vám bohužel sdělit nemohu. Patent v každém případě vlastní  ČVUT a osobně jsem přesvědčen, že se jej  jen tak nezbaví= byli by hloupí. Tudíž: Mám pro Vás možnost stát se součástí finanční skupiny ovládající licenci pro Malayssii + Emiráty (což jsou z pohledu ziskovosti naprosto zásadní licence) a další licence jsou v jednání.

Abych nesdělil k samotné investici příliš informací, podle které by se dala případně vyhledat, tak mohu sdělit pouze následující:

  • Výnos je fixní, připisován měsíčně.
  • Výnos je mezi 10% - 14% (je pevně dán, ale pokud bych sdělil konkrétní výnos, mohlo by se to rovnou spojit s jistou investicí a to veřejně není možné..).
  • Vklad je minimálně 100tis.Kč /ekvivalent v EUR nebo v USD.
  • Lze investovat CZK/EUR/USD.
  • Výpovědní lhůta je celkem 6 měsíců.


info k technologii: https://www.sawer.cz/